Burza

Nabídka zaměstnání: Laborant - Univerzita Pardubice-ÚCHTML

Další nabídky práce z oblasti analytické chemie naleznete na portálu LabRulez a link: https://gcms.cz/career

Své nabídky a poptávky nevyužitých laboratorních přístrojů, vybavení nebo procesní techniky nabídněte zde.

Naši partneři

Doporučujeme

Podniky, trh a lidé

Archiv časopisů » Podniky, trh a lidé

Fotka zaměstnance Unipetrolu zvítězila ve fotografické soutěži Czech Industry Challenge

22.10.2019sekce: Podniky, trh a lidézobrazeno: 1940x

Unipetrol získal první cenu ve fotografické  soutěži Czech Industry Challenge, zastřešené Ministerstvem průmyslu a obchodu. Vítězná fotografie „Unipetrol Industry Beauty“, jejíž autorem je zaměstnanec Unipetrolu Bohuslav Rybín, byla zároveň vybrána mezi 25 nejlepších fotografií pro putovní osvětovou výstavu. První ročník této soutěže se zaměřil na zvyšování atraktivity českého průmyslu mezi potenciálními zaměstnanci.

Z mimořádného úspěchu v soutěži pana Bohuslava Rybína, mistra našeho litvínovského závodu, máme velkou radost,“ říká Michał Chmiel, personální ředitel skupiny Unipetrol, a dodává: „Jeho fotografie jedinečným způsobem zachycuje průmyslovou krásu i atmosféru našeho chemického závodu v Litvínově-Záluží. V areálu se nachází více než tisíc budov, desítky kilometrů silnic i železničních tratí a tisíce kilometrů rozvodů elektrické energie, telekomunikačních sítí včetně potrubí. Jsme potěšeni, že bylo jeho nadání a koníček oceněno na takové úrovni.

Baví mě průmyslová fotografie, protože industriální prostředí mě celý život fascinuje. Při pracovních pochůzkách po výrobním závodě u nás v Litvínově se mi často naskytnou nádherné pohledy. Vrývám si je do paměti a když mám příležitost, tak je pak vyfotím. I mezi výrobními technologiemi platí, že nejlepší fotky jsou ty, které pořídím brzo ráno a nebo navečer, kdy je nejlepší světlo. Ovšem nejraději fotím v noci, kdy industriální fotky získávají specifické magické kouzlo,“ upřesňuje Bohuslav Rybín, výrobní mistr z Unipetrolu a autor vítězné fotografie.

Odborná porota oceněnou fotografii zařadila mezi 25 nejlepších fotografií z českého průmyslu pro putovní osvětovou výstavu „Czech Industry Photo“, která byla zahájena 7. října na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně a je určena především uchazečům o práci, dětem, mládeži a jejich rodičům.

Czech Industry Challenge je novým projektem, jehož cílem je zvyšovat atraktivitu českého průmyslu pro nové zaměstnance a zajištění jeho dalšího růstu. Snaží se také popularizovat jednotlivá odvětví a ukazovat kvalitu práce českých pracovníků prostřednictvím partnerů z veřejného sektoru, oborových organizací a odborného školství. Pětičlenné odborné poroty soutěže Czech Industry Challenge jsou složeny z odborníků v oborech fotografie, grafika, HR, marketingová komunikace, PR, psychologie, IT, webový design i animace. Skupina Unipetrol se v rámci prvního ročníku soutěže přihlásila do všech čtyř kategorií s názvy „Průmyslová fotografie s uměleckým přesahem“, „Náborová kampaň“, „Firemní web“ a „Mimořádná výzva“.

www.unipetrol.cz

 

(c) Copyright 2010 CHEMagazín

Redakční systémy Smart Soft