Nabídka zaměstnání: Laborant - Univerzita Pardubice-ÚCHTML
Další nabídky práce z oblasti analytické chemie naleznete na portálu LabRulez a link: https://gcms.cz/career
Své nabídky a poptávky nevyužitých laboratorních přístrojů, vybavení nebo procesní techniky nabídněte zde.
Dne 1. září 2019 převzal Petr Partsch roli generálního ředitele Linde Gas Česká republika, oznámil Oliver Pfann, Head of RME Linde plc.
Petr Partsch zahájil svou profesní dráhu v Linde v roce 1995. Do nynějška působil na pozici obchodního ředitele Linde Gas Česká republika a od roku 2015 navíc i ve funkci generálního ředitele Linde Gas Slovensko. Petr Partsch je zároveň členem představenstva Svazu chemického průmyslu v ČR.
Jako generální ředitel Linde Gas a.s. a současně vedoucí clusteru CZ&SK povede Petr Partsch společnost, která v České republice zaměstnává 570 zaměstnanců a v roce 2018 dosáhla obratu ve výši 5,5 miliard Kč.
Společnost Linde Gas Česká republika:
• je součástí Linde plc., světové jedničky na trhu technických plynů,
• vyrábí a distribuuje technické, medicinální a speciální plyny,
• investovala od roku 1991 v České republice více než 17 miliard Kč,
• disponuje největší prodejní sítí technických plynů a příslušenství - 200 prodejních míst,
• zaujímá ve svém oboru vedoucí postavení na českém trhu.
(c) Copyright 2010 CHEMagazín