Burza

Nabídka zaměstnání: Laborant - Univerzita Pardubice-ÚCHTML

Své nabídky a poptávky nevyužitých laboratorních přístrojů, vybavení nebo procesní techniky nabídněte zde.

Naši partneři

Doporučujeme

Podniky, trh a lidé

Archiv časopisů » Podniky, trh a lidé

Unipetrol spustil novou komunikační platformu Fuelling Innovations

28.05.2018sekce: Podniky, trh a lidézobrazeno: 6080x

Skupina Unipetrol, přední česká rafinérská a petrochemická skupina, představila novou online platformu s názvem Fuelling Innovations, která moderní a atraktivní formou přibližuje aktuální trendy a inovace v oboru chemie a petrochemie.

Naše produkty tvoří základ plastových výrobků, které se používají například ve stavebnictví, automobilovém průmyslu, oděvním průmyslu, obalovém průmyslu, kosmetice a tak dále. Stojíme tedy na počátku příběhu většiny plastových produktů a právě o tom na naší nově spuštěné platformě poutavým způsobem vyprávíme,“ vysvětlila Aleksandra Skalska, marketingová ředitelka skupiny Unipetrol, a dodala: „Ukazujeme také práci našich dvou výzkumných středisek v Litvínově a v Brně a propagujeme krásy chemie, která je vysoce inovativním a atraktivním oborem.

Tomáš Herink, člen představenstva společnosti Unipetrol zodpovědný za výzkum a vývoj ke spuštění internetových stránek Fuelling Innovations řekl: „Nové technologie a petrochemické produkty hrají klíčovou úlohu při utváření budoucnosti. Jako lídr českého petrochemického průmyslu jsme hrdí na to, že můžeme být součástí tohoto procesu. V našich výzkumných střediscích pracujeme na projektech, díky kterým neustále zdokonalujeme naše produkty a rozšiřujeme naši nabídku. V petrochemickém segmentu zanedlouho uvedeme do provozu nejnovější polyetylenovou jednotku, jejíž produkce bude vycházet i z našich aktuálních vývojových projektů. Podporujeme české školství na všech vzdělávacích stupních a současně hledáme další cesty, jak podnítit širší diskuzi a zájem o náš obor a ukázat jeho krásu a důležitost. Naše úsilí nyní doplňujeme o novou popularizační a inspirativní platformu.

Na webu Fuelling innovations.com jsou k dispozici články o inovacích a produktech v oblasti chemie a příbuzných oborů a dále blogy, videa a rozhovory s odborníky. Koncepce zapadá do širší strategie Unipetrolu posílit vědomí veřejnosti o atraktivitě a inovativnosti chemického průmyslu a jeho významu v každodenním životě. Jako součást této iniciativy Unipetrol nedávno oznámil navázání spolupráce s vědcem a popularizátorem Michaelem Londesboroughem, který se stal jeho ambasadorem a čestným poradcem v oblasti inovací. Součástí strategie je přítomnost Unipetrolu na hlavních akcích v České republice se zaměřením na inovace a organizování konference s názvem REACTIONS. Ta se uskuteční 11. října v Praze a bude otevřena pro odbornou i laickou veřejnost. Její první ročník v minulém roce přilákal odborníky z celého světa a byl po zásluze vyhlášen Českou eventovou asociací nejlepší akcí pro obchodní partnery roku 2017 v České republice.

www.unipetrol.cz

 

(c) Copyright 2010 CHEMagazín

Redakční systémy Smart Soft