Burza

Nabídka zaměstnání:

Shimadzu CZ hledá: Aplikační specialista pro analytické techniky

Laborant - Univerzita Pardubice-ÚCHTML

Další nabídky práce z oblasti analytické chemie naleznete na portálu LabRulez a link: https://gcms.cz/career

Své nabídky a poptávky nevyužitých laboratorních přístrojů, vybavení nebo procesní techniky nabídněte zde.

Naši partneři

Doporučujeme

Technologie, stroje a zařízení

Archiv časopisů » Technologie, stroje a zařízení

Cleanzone Digital Edition: Registrace otevřeny

15.10.2020sekce: Technologie, stroje a zařízenízobrazeno: 952x

Vystavovatelé se nyní mohou registrovat na digitální formát veletrhu Cleanzone, jenž se bude konat ve dnech 18. až 19. listopadu 2020. Nový formát umožňuje navazování nových kontaktů, rozšiřování znalostí prostřednictvím vysoce kvalitních prezentací a interaktivní představení inovací.

Veletrh Cleanzone bude v roce 2020 z důvodu pandemie koronaviru a souvisejících cestovních omezení čistě virtuální akcí. Vystavovatelé se již nyní mohou registrovat na Cleanzone Digital Edition, jenž jim nabízí mnoho funkcí na podporu obchodu a podnikání, mezi které patří možnost získat nové kontakty, interaktivně prezentovat inovace a rozšiřovat své odborné znalosti prostřednictvím špičkových prezentací. Veškerý obsah, včetně výše zmíněných tří hlavních složek virtuálního veletrhu Cleanzone, bude k dispozici po celou dobu dvoudenní akce a některé vybrané části obsahu zůstanou přístupné i po skončení veletrhu – firmy i jednotlivci po celém světě budou mít přístup k obsahu nepřetržitě, ve dne i v noci, a to odkudkoli – z Asie, Evropy i mimo ni. To znamená, že účastníci a návštěvníci digitálního veletrhu Cleanzone budou moci plně využít nabídky odborných znalostí v oblasti čistých prostor a hygieny. Více informací najdete online na adrese: www.cleanzone.messefrankfurt.com/digitaledition

Produktové prezentace v přímém přenosu

Firmy budou mít v rámci Cleanzone Digital Edition mnoho možností, jak předvést své inovace. Kromě běžných produktových a firemních profilů dostávají vystavovatelé možnost prezentovat své nejnovější produkty a inovace prostřednictvím živého přenosu, při němž mohou okamžitě reagovat na otázky a návrhy účastníků. Výrobci, sdružení a instituty mohou také využít digitální konferenční místnost, jež nabízí prostor k diskusi o produktech a tématech ve vybraných skupinách. K dispozici budou také různé reklamní formáty a sponzorské příležitosti.

Kontakty, kontakty, kontakty

Digitální svět otevírá nespočet nových způsobů navazování kontaktů s potenciálními zákazníky. Díky inteligentnímu propojování kontaktů budou účastníci digitálního veletrhu Cleanzone dostávat návrhy na nová obchodní partnerství a budou moci komunikovat s vybranými protějšky prostřednictvím videohovorů nebo chatů. Rychle najdete ty správné partnery – to je myšlenka „speed dating“, další funkce podporované umělou inteligencí. Výrobci a uživatelé se v rámci této platformy seznamují na krátkých setkáních, po kterých následují schůzky s nejvhodnějšími kontakty.

Rozšiřování znalostí ve dne i v noci

Sdílení odborných znalostí je v inovativním odvětví čistých prostor důležitější než kdy dříve. Odborná konference v rámci veletrhu Cleanzone se již etablovala jako špičková platforma a letos se zaměří na modulární systémy čistých prostor v oblasti přírodních věd a na nejnovější vývoj a technologie v designu zařízení pro mikrovýrobu. Účastníci budou moci sledovat program konference po celou dobu trvání dvoudenní akce. Ti, kdo nebudou jednu nebo více prezentací moci sledovat v reálném čase, zhlédnou nahraný obsah později. Cleanzone nevynechá ani prezentaci firem nominovaných na ocenění Cleanzone Award a následné slavnostní předávání cen.

Registrace návštěvníků

Vstupenky pro návštěvníky digitálního veletrhu Cleanzone budou k dispozici od 20. října. Všichni, kdo se v „koronavirovém“ roce rozhodnou veletrhu Cleanzone zúčastnit, se mohou těšit na vstupenku zdarma a ušetřit tak vstupné v ceně 45 eur.

Více informací o Cleanzone Digital Edition a registraci vystavovatelů najdete na adrese: www.cleanzone.messefrankfurt.com/digitaledition

 

(c) Copyright 2010 CHEMagazín

Redakční systémy Smart Soft